Profesjonalne

Wdrożenia

Oferta APONE to nie tylko systemy i urządzenia do kontrolowania parametrów powietrza, ale także szereg usług związanych z serwisem, uruchamianiem, konfiguracją, mapowaniem, czy kalibracją urządzeń współpracujących w ramach systemu pomiarowego.

APONE oferuje także usługi konfiguracji oraz uruchamiania kompletnych systemów monitorowania parametrów powietrza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obszarze wdrażania systemów monitorowania parametrów powietrza, zarówno w przemyśle (drzewnym, tekstylnym, papierniczym, kosmetycznym, chemicznym, a także farmaceutycznym), jak i w instytucjach takich jak muzea, biblioteki, archiwa i galerie, firma zapewnia pełen profesjonalizm na etapie implementacji nowych systemów.

Firma APONE specjalizuje się w systemach zarówno bezprzewodowych, jak i przewodowych, w tym:

  • Systemach monitorowania wilgotności i temperatury (lub wyłącznie temperatury)
  • Systemach monitorowania stężenia dwutlenku węgla (CO2), lotnych związków organicznych (LZO) oraz pyłów zawieszonych (PM).

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy, firma APONE dostarcza fachową obsługę na etapie implementacji różnorodnych systemów monitoringu parametrów powietrza.

Konsultacje

Zadzwoń lub napisz

Skontakuj się przez telefon lub email.

Przewodowe i bezprzewodowe systemy monitoringu parametrów powietrza


Systemy monitoringu wilgotności i temperatury firmy APONE, oparte na najnowszych rozwiązaniach, znajdują szerokie zastosowanie w różnych środowiskach, takich jak hale magazynowe, hale produkcyjne, laboratoria, biura, komory i chłodnie, szklarnie, a także w muzea, galerie, archiwa oraz biblioteki.

Bezprzewodowe systemy monitorowania oferowane przez APONE stanowią doskonałe rozwiązanie do instalacji w obiektach, gdzie implementacja tradycyjnej instalacji przewodowej byłaby czasochłonna, kosztowna lub wręcz niemożliwa, jak w przypadku budynków muzealnych czy archiwów. Poprawna konfiguracja i instalacja systemu zapewni jego niezawodność na długie lata, a obsługa systemu ograniczy się głównie do generowania raportów oraz analizy zebranych danych pomiarowych.