Profesjonalne

Szkolenia

Oferta APONE to nie tylko systemy i urządzenia do kontrolowania parametrów powietrza, ale także szereg usług związanych z serwisem, uruchamianiem, konfiguracją , mapowaniem, czy kalibracją urządzeń współpracujących w ramach systemu pomiarowego.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, firma APONE jest w stanie zapewnić interesujące szkolenia produktowe. Szkolenia obejmują prezentację funkcjonalności konkretnych urządzeń, układów lub nawet kompletnych systemów pomiarowych. Oferta szkoleń jest zróżnicowana i zawiera:

  • Szkolenia online (webinaria): Dajemy możliwość uczestnictwa w szkoleniach online, gdzie można zdalnie uczestniczyć w prezentacjach i dyskusjach technicznych.
  • Warsztaty praktyczne: Organizujemy praktyczne warsztaty, które umożliwiają uczestnikom zdobycie konkretnych umiejętności poprzez bezpośrednie działania i eksperymenty.
  • Spotkania techniczne: Regularnie organizujemy spotkania techniczne, na których prezentujemy najnowsze rozwiązania, nowości i udostępniamy obszerną wiedzę techniczną.

Szkolenia organizowane przez APONE pomagają uczestnikom lepiej zrozumieć działanie i zastosowanie produktów dostępnych w ofercie firmy, a także zdobyć praktyczne umiejętności w obszarze automatyki.

Konsultacje

Zadzwoń lub napisz

Skontakuj się przez telefon lub email.

Zakres szkoleń produktowych


Szkolenia produktowe dotyczące układów i systemów pomiarowych stanowią kluczową część wdrażania nowych rozwiązań monitoringu wilgotności i temperatury. Przeprowadzane zarówno zdalnie, jak i u Klienta, szkolenia umożliwiają uczestnikom zapoznanie się z obsługą systemów monitorowania parametrów powietrza z oferty firmy APONE. Adresowane są one do osób odpowiedzialnych za monitorowanie warunków klimatycznych w obiekcie, analizę danych oraz generowanie wymaganych raportów. Zaawansowane kursy skierowane są natomiast do administratorów tych systemów, którzy będą zajmować się dostosowywaniem ustawień.